تمبر یادگاری پس از اهدای عضو

نخستین تمبری که با حضور دکتر نجفی‌زاده، رئیس واحد پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر کرباسیان، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت پست و نیز جمع دیگری از مسئولان و دست‌اندرکاران واحد پیوند اعضا و اداره پست به خانواده داغدیده آرمان رسولی اهدا شد.

تابلویی از تمبرهای چهره اهداکننده عضو توسط دکتر کرباسیان به رسم یادبود به این خانواده اهدا شد. البته چند تمبر دیگر نیز با همت اداره پست به چاپ رسیده است که به خانواده‌های اهداکننده دیگر هدیه داده خواهد شد.

لازم به ذکر است، آرمان رسولی مدتی پیش بر اثر سانحه تصادف سرویس مدرسه در منطقه نارمک تهران دچار مرگ مغزی شده بود و خانواده او با اهدای دو کلیه فرزند کوچکشان به دو گیرنده عضو، نام او را برای همیشه در دفتر نیکی‌ها به ثبت رسانیدند.

روحش شاد و یادش گرامی باد

منبع

/ 2 نظر / 39 بازدید
http://www.oxinads.com/?i=17406

چنانچه دارای سایت یا وبلاگ پربازدیدی هستید می توانید با عضویت رایگان در سیستم اوکسین ادز اقدام به نمایش تبلیغات نمایید و به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان(حتی کلیک خودتان) برروی تبلیغات تا سقف 500 ریال بعنوان پورسانت دریافت نمایید.همچنین با معرفی این سیستم به دیگران و عضویت آنها از طریق شما به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات آنها می شود مبلغ 50 ریال از طرف سایت به پورسانت شما اضافه خواهد شد و بدین صورت شما به یک حقوق ماهیانه و مادام العمر دست خواهید یافت. پرداخت کلیه وجوه و پورسانتها در سیستم تبلیغاتی اوکسین ادز توسط شرکت رفاه گستر جنوب به شماره ثبت 24516 تضمین شده می باشد.استقبال بی نظیر از این سیستم، خود نشان دهنده این مهم می باشد. برای عضویت روی لینک بالا کلیک کنید

م. اسفندیاری

سلام دوست عزیز ممنون از تلاشت برای ترویج فرهنگ اهدای عضو... به وبلاگ ما هم سر بزنین... [گل] موفق و پیروز باشید... یا حق